Дах з очерету садиб

В поточному будівництві використовується велику кількість будівельних і оздоблювальних матеріалів, тому знайти саме оптимальну рішення не складе зусиль. Зараз набирає величезну популярність очерет, який володіє винятковою екологічною безпекою, що достатньо вигідно його виділяє серед всіх матеріалів. Камиш застосовується для монтажу покрівлі будь-яких споруд, для устрою заборів, декоративного оздоблення, крім цього для утеплення та звукоізоляції будь-яких ділянок. Дах з очерету садиб — це не просто екологічно безпечно, але і достатньо красиво і привабливо, адже очеретяний дах стане дуже вигідно виражатися серед стандартних бітумних, шиферних та металевих дахів. Дах з очерету має ряд переваг:

— Відмінна теплоізоляція, яка дозволяє повністю відмовитися від утеплювача, адже стандартного шару в 35 см досить для якісного утеплення покрівлі;

— Краща шумоізоляція;

— Не дивлячись на рослинне походження, покрівля з очерету може прослужить до 80 років, при хорошою експлуатації;

— Відмінні ізоляційні властивості, які запобігають потрапляння вологи і снігу всередину приміщення;

Це найвигідніші переваги, які виділяють очерет як оптимального будівельного матеріалу, але насправді їх значно більше.

Камишову дах можна почати робити самостійно, адже очерет зростає практично у всіх регіонах, а його заготівля не викличе великого зусилля. Але при укладанні даху з очерету свого будинку, значно краще найняти фахівців, які зможуть працювати по сучасним технологіям і справлять все найбільш якісно і швидко. Після будівництва очеретяного даху необхідно виконати його обробку протипожежними засобами, щоб усунути можливість загоряння, адже очерет добре горить при наявності поблизу відкритого джерела вогню.

Comments are closed.